Velkommen til Dyrsku’n 13.-15. september 2024

En verden av ekte opplevelser. Dyrsku’n er Norges fremste møteplass for mat, landbruk, handel, politiske debatter, foredrag og autentiske opplevelser.

Akershus Traktor er til stede på Dyrsku’n med stand B203! Kom innom for å slå av en prat med våre eksperter, få gode råd og se nærmere på våre kvalitetsprodukter. Enten du er ute etter maskiner eller inspirasjon til fremtidens løsninger, er stand B203 stedet å besøke under årets messe. Vi gleder oss til å møte deg!

Dette er en gyllen sjanse til å diskutere fremtidsrettede løsninger for å effektivisere driften, og få faglig innsikt fra bransjens beste. Dette er et must for alle som er interessert i moderne og bærekraftig landbruk!

Vi ser frem til å møte deg på Dyrsku’n.

Les mer her: https://www.dyrskun.no/

Andre kunder har også sett på:

Fire Valtra S-traktorer står på rekke på testområdet ved Valtra-fabrikken i Suolahti, Finland.Fire Valtra S-traktorer står på rekke på testområdet ved Valtra-fabrikken i Suolahti, Finland.
Nyheter

Fire Valtra S samlet i Suolahti

I Suolahti, hjemme hos Valtra, sto fire S-traktorer klare samtidig. Fire. Det er uvanlig, og det kjennes. Ikke som et show, men som et lite øyeblikk av respekt. For dette er flaggskipet. The Boss.

Valtra G med trinnløs CVT kjøres på testområde i Finland under prøvekjøring.Valtra G med trinnløs CVT kjøres på testområde i Finland under prøvekjøring.
Nyheter

Vi testet nye Valtra G med CVT i Finland, og den leverte

Trinnløs transmisjon i G-serien har vært etterspurt lenge. I Finland fikk vi kjøre den nye løsningen i praksis. Det som overrasket mest var hvor “lett” traktoren oppleves, selv når den jobber.

Valtra Norge: deltakere på tredagers salg- og produkttrening i FinlandValtra Norge: deltakere på tredagers salg- og produkttrening i Finland
Nyheter

Salg og produkttrening på Valtra-fabrikken i Suolahti

Flere medarbeidere fra Akershus Traktor har nylig deltatt i et AGCO-initiert program knyttet til service og støtte. Deltakerne representerer primært salgsapparatet, men også markeds- og logistikkfunksjonen.

Valtra Q305 brøyter fylkesvei i vinterføre i Sør-ØsterdalenValtra Q305 brøyter fylkesvei i vinterføre i Sør-Østerdalen
Nyheter

Snøen bestemmer arbeidstida

Herman Øverby jobber i Elverum Anleggservice og har ansvar for veivedlikehold i Sør-Østerdalen på oppdrag for Innlandet fylke. Når snøen kommer, er det ikke rom for faste klokkeslett.

Sikre deg plast til årets grassesong NÅ!
Nyheter

Sikre deg plast til årets grassesong NÅ!

Et nytt år er i gang og det nærmer seg siste frist for å benytte vårt førsesongtilbud på ensileringsplast til årets grashøsting. Vi tilbyr beste kvalitet fra vår leverandør Rani Plast.

Snørydding utført av B.O Maskin AS med Valtra i arbeid, klar til innsats når det trengs.Snørydding utført av B.O Maskin AS med Valtra i arbeid, klar til innsats når det trengs.
Nyheter

Når andre sover, jobber Jørn Bækkevold

Entreprenør Jørn Bækkevold i B.O Maskin AS jobber ikke til vanlige tider. Når det blir mye snø, må han opp på jobb. Klokka kan være to, tre, fem. Det spiller ingen rolle, kundene venter, og snøen må bort.