Fikk du med deg nyheten fra PÖTTINGER i august?

PÖTTINGER lanserte i august den nye TOP VT 12540 C, en 4-rotors samlerive som kombinerer topp ytelse, kompakt design og imponerende manøvrerbarhet.

Denne nyheten tilbyr høy arbeidsbredde og presisjon, uavhengig av terreng.

Hva gjør TOP VT 12540 C unik?

Med en hydraulisk justerbar arbeidsbredde fra 8 til 12,50 meter, kan du raskt tilpasse samleriven til ulike feltstørrelser og forhold. Enten det er i kileformede felt eller rundt hindringer som trær og strømledninger, gir den fleksible innstillingen maksimal effektivitet. Samtidig gjør den enkle justeringen av tinnene og hjulene at du får perfekt tilpasning til bakken, selv på bratte områder.

En annen imponerende egenskap er den hybride drivteknologien, hvor de fremre rotorene er hydraulisk drevet, mens de bakre er mekanisk drevet. Dette gir lavere slitasje og krever mindre vedlikehold, noe som gjør samleriven både pålitelig og økonomisk i drift.

TOP_VT_12540

Effektiv, pålitelig og enkel i bruk

Den nye samleriven fra PÖTTINGER har også en intuitiv og brukervennlig betjening. Du kan enkelt kontrollere rotorene og justere arbeidsbredden via en dobbeltvirkende spoleventil. Den praktiske BASIC CONTROL-terminalen gir deg full kontroll, og under veitransport er samleriven under 4 meter høy, noe som gjør den lett å håndtere på vei.

TOP_VT_12540

Hos oss i Akershus Traktor kan du få tak i TOP VT 12540 C. Er du klar for å oppgradere maskinparken din med denne høyytelses samleriven? Kontakt oss i dag for mer informasjon, og få en maskin som gir deg fleksibiliteten og påliteligheten du trenger for en effektiv høstsesong!

Les mer her: akershustraktor.no/samlerive-top-4-rotor-pottinger

Andre kunder har også sett på:

Rosa Valtra-traktor fra Valtra Unlimited, lansert i forbindelse med morsdagen, som kombinerer iøynefallende design og høy ytelse.Rosa Valtra-traktor fra Valtra Unlimited, lansert i forbindelse med morsdagen, som kombinerer iøynefallende design og høy ytelse.
Nyheter

GI MOR EN ROSA TRAKTOR

Gjør morsdagen uforglemmelig – med en traktor som både skiller seg ut og leverer!

FMG brøyteutstyr klargjort på testområdet ved Valtra-fabrikken i SuolahtiFMG brøyteutstyr klargjort på testområdet ved Valtra-fabrikken i Suolahti
Nyheter

FMG på programmet i Suolahti

Under Valtras salg- og produkttrening i Suolahti var FMG inne med redskap for brøyting og vegvedlikehold.

Rundball bundet og pakket med strekkfilm på jordet, klar for lagring med høy fôrkvalitet.Rundball bundet og pakket med strekkfilm på jordet, klar for lagring med høy fôrkvalitet.
Nyheter

Forbedret fôrkvalitet med filmbinding 

Med KUHN filmbinding binder og pakker du rundballen med film. Det gir en tettere ball, bedre forsegling og mindre risiko for mugg. Resultatet er bedre fôrkvalitet og lavere tørrstofftap.

Valtra-traktor produsert med Valtra Unlimited, vist i spesialfarge valgt av kunde, levert fabrikkmontert fra Valtra-fabrikken i Suolahti, Finland.Valtra-traktor produsert med Valtra Unlimited, vist i spesialfarge valgt av kunde, levert fabrikkmontert fra Valtra-fabrikken i Suolahti, Finland.
Nyheter

Må Valtra være rød?

Rød Valtra er et vanlig syn på veien. Historien starter i 1951. Den første Valmet-traktoren rullet ut i helrødt, og fargen hang med som identitet i årevis.

Fire Valtra S-traktorer står på rekke på testområdet ved Valtra-fabrikken i Suolahti, Finland.Fire Valtra S-traktorer står på rekke på testområdet ved Valtra-fabrikken i Suolahti, Finland.
Nyheter

Fire Valtra S samlet i Suolahti

I Suolahti, hjemme hos Valtra, sto fire S-traktorer klare samtidig. Fire. Det er uvanlig, og det kjennes. Ikke som et show, men som et lite øyeblikk av respekt. For dette er flaggskipet. The Boss.

Valtra G med trinnløs CVT kjøres på testområde i Finland under prøvekjøring.Valtra G med trinnløs CVT kjøres på testområde i Finland under prøvekjøring.
Nyheter

Vi testet nye Valtra G med CVT i Finland, og den leverte

Trinnløs transmisjon i G-serien har vært etterspurt lenge. I Finland fikk vi kjøre den nye løsningen i praksis. Det som overrasket mest var hvor “lett” traktoren oppleves, selv når den jobber.