Jessheim

Åpningstider:
Mandag – fredag: 08.00 – 16.00
Torsdag: 08.00 – 18.00 (stengt i juli)

Industrivegen 16,
2069 Jessheim


Telefon: 63 94 85 80

Miljøfyrtårn: Innrapportering for 2023

Se vårt utvalg av brukte traktorer

30 annonser
sprøytehjul 2015, kr 12 000,-
Ingeberg

sprøytehjul 2015, kr 12 000,-

2015
12 000,-
Akershus Traktor Hamar
Valtra T 255 2022, kr 1 720 000,-
Ingeberg

Valtra T 255 2022, kr 1 720 000,-

2022
1 720 000,-
Akershus Traktor Hamar
New Holland TM 190 2006, kr 335 000,-
Vinstra

New Holland TM 190 2006, kr 335 000,-

2006
335 000,-
Akershus Traktor Vinstra
Zetor 6441 2006, kr 275 000,-
Ingeberg

Zetor 6441 2006, kr 275 000,-

2006
275 000,-
Akershus Traktor Hamar
Valtra T 175 2022, kr 1 450 000,-
Ingeberg

Valtra T 175 2022, kr 1 450 000,-

2022
1 450 000,-
Akershus Traktor Hamar
Valtra N174D ST Twin track 2018, kr 985 000,-
Vinstra

Valtra N174D ST Twin track 2018, kr 985 000,-

2018
985 000,-
Akershus Traktor Vinstra

Se vårt utvalg av brukt redskap

30 annonser
Westbjørn 2450, kr 41 000,-
Ingeberg

Westbjørn 2450, kr 41 000,-

41 000,-
Akershus Traktor Hamar
Amazone D9  4 meter 2005, kr 105 000,-
Ingeberg

Amazone D9 4 meter 2005, kr 105 000,-

2005
105 000,-
Akershus Traktor Hamar
Pøttinger Impress VC 3160 Pro 2023, kr 1 234,-
Vinstra

Pøttinger Impress VC 3160 Pro 2023, kr 1 234,-

2023
1 234,-
Akershus Traktor Vinstra
Michelin Bib, kr 160 000,-

Michelin Bib, kr 160 000,-

Akershus Traktor
Igland RB2555, kr 33 000,-

Igland RB2555, kr 33 000,-

Akershus Traktor

Salg

Andreas Mangerud Schou
Selger
andreas.mangerud@akershustraktor.no
E-post
T: 41 39 02 30

Trond Vegar Fladby
Plassjef Jessheim
trond.fladby@akershustraktor.no
E-post
T: 90 94 05 60

Stian Skaufel
Selger Can-am/Sea-doo/Husqvarna
stian.skaufel@akershustraktor.no
E-post
T: 48 16 58 80

Arvid Aunbakk
Selger can-am og seadoo
arvid.aunbakk@akershustraktor.no
E-post
T: 97 17 21 72

Per Ivar Hveem
Salgssjef Sør
per.ivar.hveem@akershustraktor.no
E-post
T: 91 84 64 55

Administrasjon

Sigurd Kvisla
Ettermarkedssjef deler
sigurd.kvisla@akershustraktor.no
E-post
T: 63 94 85 80

Unni Helena Hagerup
Ettermarkedskoordinator
unni.helena.hagerup@akershustraktor.no
E-post
T: 63 94 85 80

Service landbruk

Service BRP

Martin Rønningen

T: 47 51 19 51