Hjem » Nyheter » Kampanje på skålharv og kultivator!
Kampanje på skålharv og kultivator!
Gode priser på lagermaskiner – klare for rask levering!
Terradisc 3001 og 3501 ✅ Kompakt design med aggressiv skålvinkel ✅ Arbeidsdybde på 5–15 cm gir presist og grundig resultat ✅ Robust konstruksjon og høy driftssikkerhet ✅ Perfekt for alle jordtyper – med 3-punkts tilkobling
Pöttinger leverer skålharver med presisjonsproduksjon og solid teknikk – utviklet for norske forhold.
Pöttinger tilbyr et bredt utvalg skålharver med 3-punktstilkobling – utviklet for å gi optimale resultater på alle jordtyper. Hele sortimentet er bygget med presisjon og robust design for maksimal driftssikkerhet.
Torsdag 18. juni åpner MEFA 2026 i Granåsen skianlegg i Trondheim. I tre dager fylles området med maskiner, utstyr, leverandører og aktiviteter for hele familien.
Akershus Traktor deltar i et forsøksfelt i regi av Norsk Landbruksrådgiving SA, der fire forskjellige såmaskiner testes side om side. Målet er å se hvilke forskjeller som viser seg ute på jordet.
Transportere utstyr, trekke vannvogn, dempe støv, koste vei, flytte masser og holde anleggsveier i orden. Når vinteren kommer, kan den samme traktoren brukes til brøyting og strøing. Det er denne bredden som har gjort traktoren til et sentralt arbeidsverktøy i entreprenørvirksomheten til Odd Arne Widme.
Akershus Traktor er en av Norges største landbruksmaskin forhandlere. Vi er Europas største forhandler av traktormerket VALTRA.
En del av Miljøfyrtårn-sertifiseringen handler om samspillet mellom virksomheten og samfunnet. Send oss gjerne innspill til hvordan vi kan forbedre vår klima- og miljøpåvirkning. post@akershustraktor.no