Møt Simen fra Akershus Traktor Rakkestad – Selger og lidenskapelig bonde
Simen Bjering Strand jobber som selger hos Akershus Traktor Rakkestad, hvor han spesialiserer seg på b.la. salg av landbruksmaskiner.
Han er ikke bare en dyktig selger; han er også en aktiv bonde på fritiden, noe som gir ham en unik innsikt i bøndenes behov og utfordringer. Denne erfaringen er uvurderlig når han veileder kundene i valget av utstyr.
Som en erfaren bruker av Hardi-utstyr kan Simen personlig anbefale produktene fra dette pålitelige merket. Han bruker Hardi sprøyter og tanker på sin egen gård og setter stor pris på kvaliteten, påliteligheten og effektiviteten de tilbyr. “Hardi har vært en uvurderlig ressurs for meg som bonde. Utstyret er lett å bruke og gir presise resultater, noe som er avgjørende for sprøyting og gjødsling,” sier Simen.

Men Simen er ikke bare ekspert på Hardi. Han har også omfattende kunnskap om andre merker og deres produkter, noe som gjør ham i stand til å gi objektive råd til kunder uansett hvilke merker de vurderer. Hans bakgrunn som bonde gir ham en dypere forståelse av hva som fungerer i praksis, slik at han kan anbefale det beste utstyret til den enkelte kunde.

Simen er alltid tilgjengelig for å dele sine erfaringer og hjelpe kundene med å finne den riktige løsningen for deres behov, enten de er nye i bransjen eller er erfarne bønder.

Besøk Akershus Traktor Rakkestad for å lære mer om de ulike landbruksmaskinene de tilbyr, inkludert Hardi-produktene.Med Simen på laget kan du være trygg på at du får den beste hjelpen til å gjøre arbeidet ditt enklere og mer effektivt!
Les mer om butikken her: https://www.akershustraktor.no/rakkestad/
Andre kunder har også sett på:
GI MOR EN ROSA TRAKTOR
Gjør morsdagen uforglemmelig – med en traktor som både skiller seg ut og leverer!
FMG på programmet i Suolahti
Under Valtras salg- og produkttrening i Suolahti var FMG inne med redskap for brøyting og vegvedlikehold.
Forbedret fôrkvalitet med filmbinding
Med KUHN filmbinding binder og pakker du rundballen med film. Det gir en tettere ball, bedre forsegling og mindre risiko for mugg. Resultatet er bedre fôrkvalitet og lavere tørrstofftap.
Må Valtra være rød?
Rød Valtra er et vanlig syn på veien. Historien starter i 1951. Den første Valmet-traktoren rullet ut i helrødt, og fargen hang med som identitet i årevis.
Fire Valtra S samlet i Suolahti
I Suolahti, hjemme hos Valtra, sto fire S-traktorer klare samtidig. Fire. Det er uvanlig, og det kjennes. Ikke som et show, men som et lite øyeblikk av respekt. For dette er flaggskipet. The Boss.
Vi testet nye Valtra G med CVT i Finland, og den leverte
Trinnløs transmisjon i G-serien har vært etterspurt lenge. I Finland fikk vi kjøre den nye løsningen i praksis. Det som overrasket mest var hvor “lett” traktoren oppleves, selv når den jobber.
